spor zemin kaplama

Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar İzmir

Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar İstanbul
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar İzmir
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Manisa
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Denizli
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Muğla
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Bodrum
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Kuşadası
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Aydın
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Çeşme
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Fethiye
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Didim
Spor Salonu Zemin Kaplama Yapan Firmalar Balıkesir

Spor Salonu Yer Döşemesi

Spor Salonu Yer Döşemesi
Spor Salonu Zemin Kaplama Fiyatları
Spor Salonu Zemin Kaplama M2 Fiyatı
Spor Salonu Zemin Kaplama Maliyeti;

Fitness spor salonları sadece fitness amaçlı olarak da kullanılmamaktadır.

çeşitli branşlarda spor yapılan tüm salonlarda spor salonu zemin kaplama, veya spor salonu yer döşemelerine ihtiyaç bulunmaktadır.

karo kauçuk, dökme kauçuk, poliüretan zemin kaplama gibi çeşitlerimizle her bütçeye uygun zemin kaplama hizmeti vermekteyiz.

Spor salonları zemin kaplama m2 maliyetlerine gelince, bu alanda kendi kadrolu ekiplerimizle görselliğe önem vererek spoar salonu zemin kaplama uygulamaları yapmaktayız.

Spor Salonları zemin kaplama, spor salonu yer döşemeleri m2 fiyatları ortalama olarak;

 

 

Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar İzmir

Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar İstanbul
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar İzmir
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Manisa
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Denizli
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Muğla
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Bodrum
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Kuşadası
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Aydın
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Çeşme
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Fethiye
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Didim
Fitness Spor Zemin Kaplama Yapan Firmalar Balıkesir

Fitness Spor Zemin Kaplama Fiyatları

Fitness Spor Zemin Kaplama Fiyatları

Fitness Zemin Kaplama M2 Fiyatı

Fitness Zemin Kaplama Maliyeti;

Son dönemlerde popüler olan fitness spor zemin kaplama, değişen yasal zorunluluklar ve belediyelerin ruhsat vermek aşamasındaki şartnameleri gereği, spor yararlanmalarını en aza indirgeyen yumuşak zemin kaplama sistemlerini ön plana çıkarmıştır.

Gerek eski fitness spor salonlarının zemin kaplamaları gerekse yeni açılacak fitness spor salonlarının zemin kaplamalarında zorunlu olarak istediği kauçuk zemin kaplama uygulamalarını firmamız başarıyla uygulamaktadır.

Fitness spor zemin kaplama m2 fiyatlarında önemli nokta zemine kauçukların yapıştırılıp yapıştırılmadığıdır.

Bir çok fitness spor salonu, kiralık yerlerde hizmet vermesi açısından zemine yapıştırılmayan fitness spor salonu zemin kaplamaları, ürünün taşıunma avantajı nedeniyle son derece ekonomik ve ucuz bir zemin kaplama yöntemi olmaktadır.

fitness spor salonu zemin kaplamaları, uygulama yapılacak alanın durumuna göre değişmekle birlikte,

 

 

Fitness Spor Zemin Kaplama Nedir? Nasıl Olur?

Fitness Spor Zemin Kaplama Ve Zemin Çeşitleri Nelerdir?

Spor zemin kaplamalarında kauçuk kaplama olmasına önem verilir. Çünkü spor zedelenmelerinde yaralanmaların olmaması istenir. İşte bu yüzden Fitness spor zemin kaplama için sadece iki çeşit darbe sönümleme özellikli zemin kaplama kullanılır. Bunlar SBR Karo kauçuk zemin kaplama diğeri ise SBR rulo kauçuk zemin kaplamadır.

SBR Karo Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

 Fitness spor zemin kaplama için kullanılan ürünler %100 geri dönüşümden elde edilen kauçuk granüllerin poliüretan bağlayıcılar ile bağlanarak yüksek basınçla preslenir. SBR karo kauçuk adından da anlaşıldığı gibi karolardan oluştuğu için birleştirmelerde sorun yaşanmaz. Birleştirme sırasında fire verilmez.  Bu yüzden deFitness spor zemin kaplama için istenilen çeşitli şekiller yapılabilir.  SBR karo kauçuk zemin kaplama pahlı bir yapıya sahiptir. Esnek yapıya sahiptir, Bu yüzden spor yapılan bu yerde erken yorulmalar olmaz. Gözenekli bir yapısı vardır ve  kaymaz yapısı sayesinde rahat hareket edilir. Ürünler parçalı olduğundan parçalar her hangi nedenlerle istenildiğinde değiştirilebilir. Ağırlık çalışma merkezlerinde zeminin korunması özelliği vardır. Özel ebatlama makinalarında çeşitli kalınlıklarda imal edilir. Sadece siyah, kırmızı ve yeşil renkleri vardır.

SBR Karo Kauçuk Ürünleri Ölçüleri Nelerdir?

Kalınlıkları farklı boyutlarda olan 2 çeşit ürün vardır:

 • Kalınlık 400×400 ebatlarındadır. Kalınlıkları ise 20, 25, 30, 40 mm. ölçülerindedir.
 • Kalınlık 500×500 ebatlarındadır. Kalınlıkları ise 20, 25, 30, 40 mm. ölçülerindedir.

SBR Rulo Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

 • Araç lastiklerinin geri dönüşüm tesislerinde kırım yöntemiyle parçalanarak elde edilen kauçuktur. Yani bir bakıma hurda kauçuk diyebiliriz. Bu anlamda geri dönüşüm malzemesidir. Ülke ekonomisine katkıda bulunmasından dolayı da önemli bir üründür
 • Esnek yapıya sahiptir, Bu yüzden spor yapılan bu yerde erken yorulmalar olmaz.
 • Gözenekli bir yapısı vardır ve kaymaz yapısı sayesinde rahat hareket edilir.
 • Darbe sönümleme özellikli zemin kaplamadır.
 • Ses yalıtım özelliği vardır.
 • Isı yalıtımı özelliği vardır.
 • Organiktir ve çevre dostudur.
 • 5mm’den başlayıp 70mm’ye kadar uzanan et kalınlığına sahiptir.
 • Yapısından dolayı sporcuların kas yapılarını koruma özelliği
 • Ağırlık çalışma merkezlerinde zeminin korunması özelliği vardır.
 • Özel ebatlama makinalarında çeşitli kalınlıklarda imal edilir.

SBR Rulo Kauçuk Ürünleri Ölçüleri Nelerdir?

Bu tür SBR Rulo Kauçuk Ürünleri Fitness spor zemin kaplama için kalınlık ölçüleri 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm olarak yelpazelenir.

EPDM Rulo Kauçuk Zemin Kaplama Nedir?

Fitness spor zemin kaplama ürünlerinden EPDM rulo kauçuk kaplamanın SBR rulo kauçuk kaplamadan farkı hem hammaddesi hem de renk skalası açısından farklılıklar gösterir.

 • EPDM ürün kauçuk ilk hammadde kauçuktur ve renk seçenekleri SBR rulo kauçuk renklerine göre oldukça fazladır.
 • Sentetiktir ve kokusuzdur.
 • 5mm’den başlayıp 70mm’ye kadar uzanan et kalınlığına sahiptir.
 • Ses ve ısı yalıtımlarına sahiptir.

SBR üstü EPDM rulo kauçuk zemin kaplama ürünü Fitness spor zemin kaplama için de yapılmaktadır.

Karo Kauçuk Kaplama

Karo Kauçuk Zemin İzmir Spor Salonları ve Zemin Kaplama malzemelerinde en sağlam ve maliyet olarak en uygun malzeme Karo Kauçuk’tur.

Fitness Spor Salonları, evimin odasına spor alanı yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimiz veya Evimin bir odasını spor salonu yapmak istiyorum diyen müşterilerimizin öncelikli tercihi Karo Kauçuk Zemin Kaplamadır. 

Spor Salonu Zemin Kaplama

karo kauçuk   spor zemin kaplama         spor salonu zemin kaplama        akrilik zemin kaplama    pvc spor zemin kaplama              kauçuk karo        spor zemin         spor salonu yer döşemesi            spor salonu kauçuk zemin kaplama fiyatları spor salonu zemini          spor salonu zemin kaplama çeşitleri        akrilik zemin      park zemin kaplama       kauçuk zemin karosu     fitness salonu zemin döşemeleri              spor salonu zemin kaplama fiyatları        fitness zemin kaplama                spor salonu kauçuk zemin kaplama         karo kauçuk zemin kaplama        kapalı spor salonu zemin kaplama                karo kauçuk fiyatları       karo kauçuk zemin          kauçuk yer karosu           spor salonu parke zemin kaplama fiyatları spor salonu yer kaplaması           karo kauçuk zemin kaplama fiyatları        spor salonu zemin karosu            spor salonu pvc zemin kaplama           spor pvc zemin kaplama               kauçuk karo zemin kaplama       salon zemin kaplama                spor salonu pvc zemin kaplama fiyatları kauçuk karo fiyatları       yumuşak zemin döşeme              40×40 kauçuk karo fiyatları      kauçuk karo zemin kaplama fiyatları        fitness salonu zemin kaplama    pvc spor zemin kaplama fiyatları spor salonu taban döşeme          kapalı spor salonu zemin kaplama fiyatları           basketbol sahası zemin kaplama              pvc spor zemin kaucuk karo       fitness kauçuk zemin kaplama    spor salonu döşeme kaplaması  spor salonu zemin malzemesi              spor salonu kauçuk zemin           basketbol zemin kaplama            park zemin döşeme                tenis kortu zemin kaplaması       puzzle kauçuk zemin kaplama    spor salonu yer döşemeleri fiyatları        kauçuk spor zemini        fitness zemin     spor salonu zemin kaplama malzemeleri              poliüretan spor zemin kaplama fitness yer döşemesi    tenis kortu zemin kaplaması fiyatları       pvc zemin kaplama spor salonu spor salonu taban malzemesi                kauçuk park zemin kaplama        spor salon zemin döşemeleri     akrilik spor zemin kaplama          kauçuk karo zemin   pvc esaslı spor zemin kaplaması spor odası zemin kaplama           spor salonu alt döşeme spor yer döşemesi                kauçuk zemin spor salonu            spor salonu zemin kauçuk